Hakkımızda


Ege Teknik CNC Makine İthalat ve ihracat Ltd. Şti. 2004 yılında kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı sadece makine ithalatı değil; talaşlı imalat yapan müşterilere doğru işleme çözümünü sunmak olmuştur.

Bu düşünce ile yola çıkan, Ege Teknik CNC Makine Tayvan’daki en kaliteli üreticilerin temsilciğini üstlenmiştir. Halen kurulu Luren, Barload, ProSeiki gibi çok eksenli tezgahlarda müşterilerimiz 1 mikron hassasiyete kadar parçaları işleyebilmektedir.

Ege Teknik CNC Makine tornalama, işleme, taşlama, dişli açma ve ölçme çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. İşlenmesi çok zor parçalar bizim sayemizde daha rahat işlenir hale gelmiştir. Sadece makine ithalatıyla kalınmamış, ithal ettiğimiz makineler için teknik servis, yedek parça ve eğitim hizmetleri de en baştan kesintisiz olarak verilmektedir.

Ege Teknik CNC Makine’nin en güçlü olduğu yönlerden biri de müşterinin makinesinin 7 gün 24 saat çalışır halde tutulmasıdır. Zira tek bir makinenin yatması tüm fabrikayı felç edebilir. Bu yüzdendir ki müşterilerimize satmış olduğumuz makineler hem iş parçasını hızlı işler hem de çok güvenilirdir. Ege Teknik CNC Makine her zaman en hassas, en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir makineleri müşterilerine sunmaya devam edecektir. Ege Teknik CNC Makine için müşterinin başarılı olması ve kar etmesi birincil amaçtır. Satmış olduğumuz makineler müşterinin başarı veya başarısızlığını doğrudan etkileyen unsurlardan biridir. Yanlış makine seçimi müşterinin büyük zararlar etmesine hatta iflasa kadar uzanan olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Ege Teknik CNC Makine ile asla başarısız olmazsınız. Saygılarımızla…

by Emre Tuna.